ANDROİD YÜKLEMEK İÇİN

ANDROİD

İOS YÜKLEME İÇİN

İOS

Bunu değerlendir.

Yıldız ver!

Ortalama puan 5 / 5. Yıldız sayısı: 295

Henüz yıldız yok! İlk oylamayı siz yapmak istermisiniz?


UYGULAMA GÖRÜNTÜLERİ

Uygulama hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 

UYGULAMA HAKKINDA SIKÇA RASTLANILAN HATALAR:

-Uygulamadan atma sorunu;

Uygulama atma sorunu yaşıyorsanız aşağıdaki işlemleri yapmanız halinde sorun çözülecektir.

1-Telefon ayarlar kısmına girin

2-Uygulamalar bölümüne girin

3-Uygulamalarda pro vergi akademisini bulun ve tıklayarak açın

4-Depolama veya hafıza seçeneğini açın

5-Tüm verileri sil/Önbelleği sil seçenekleri çıkacaktır

6-Tüm verileri sile bastıktan sonra kapatın ve uygulamayı açın Veriler yükleniyor ekranı gelecektir işlem bitince uygulama açılır.


UYGULAMA AÇILIŞINDA BOŞ MAVİ EKRAN GELMESİ

1-Telefonunuzda ayarlar bölümünde Geliştirici Seçeneklerini açın eğer (bu seçenek mevcut değilse ayarlarda sistem seçeneği kısmında telefon hakkında bölümünde yer alan sürüm numarasına ‘artık geliştiricisiniz’ uyarısı çıkıncaya kadar tıklayın)

2-Geliştirici seçeneklerini açın

3-Pencere animasyonu ölçeği (animasyon kapalı) olarak ayarlayın

4-Altında yer alan Geçiş animasyonu ölçeği 0,5 

olarak ayarlayın ve uygulamayı açın.


ÖNEMLİ NOT:

Android satın aldıysanız satın aldığınız google play hesabınıza entegre edilir ve bu oturumu hangi telefonda veya tablette açarsanız uygulamayı o telefona/tablete ücretsiz yükleyebilirsiniz.Uygulamayı silmiş ve tekrar yüklemek isterseniz google play oturumunu satın aldığınız oturumla yani gmail hesabınızla açarsanız ücret ödemeden tekrar yükleyebilirsiniz.

İos satın aldıysanız satın aldığınız appstore hesabınıza entegre edilir ve bu oturumu hangi telefonda veya tablette açarsanız uygulamayı o telefona/tablete ücretsiz yükleyebilirsiniz.Uygulamayı silmiş ve tekrar yüklemek isterseniz appstore oturumunu satın aldığınız oturumla yani mail hesabınızla açarsanız ücret ödemeden tekrar yükleyebilirsiniz.

Satın alma verileriniz google play veya Apstore da olduğu için satın aldığınız mail hesabınız tarafımızda mevcut değildir.Satın aldığınız mali hesabınızı ve şifrenizi mutlaka not ediniz.


TELEFONU DEĞİŞTİRMENİZ HALİNDE

Uygulamayı satın aldığınız telefon Android ve yeni telefonunuz da android ise;

Satın aldığınız google play oturumunu yeni telefonunuzda açarak (aynı gmail ve şifre ile) tekrar ücret ödemeden yükleyebilirsiniz.

Uygulamayı satın aldığınız telefon ıphone ve yeni telefonunuz da ıphone ise;

Satın aldığınız appstore oturumunu yeni telefonunuzda açarak (aynı mail ve şifre ile) tekrar ücret ödemeden yükleyebilirsiniz.

-Uygulamayı satın aldığınız telefon android ve yeni telefonunuz iphone yani ios ise uygulamayı appstoredan tekrar ücret ödeyerek indirmeniz gerekir.

-Uygulamayı satın aldığınız telefon iphoneve yeni telefonunuz android ise uygulamayı google play store dan tekrar ücret ödeyerek indirmeniz gerekir.

Uygulamayı satın aldıktan sonra telefonunuzu değiştirmeniz halinde (Android iken İos yani ıphone almanız halinde) uygulamanız yeni telefonunuza taşınmaz.Aynı şekilde İos yani Iphone telefonda satın aldığınız pro vergi akademisini yeni alacağınız Android bir  telefona taşınmaz. Uygulamayı hangi satış platformunda satın aldıysanız sadece o işletim sisteminde çalışır.Bu gibi telefon değişikliklerinde uygulamayı tekrar satın almanız gerekir.Ama android olarak satın aldıysanız android telefon/tabletlerde satın alınan oturumu açtığınız sürece olarak süresiz ve tekrar ücret ödemeden yükleyebilirsiniz.Aynı durum İos (Iphone) telefonlar içinde geçerlidir.