1. Uygulamada ilgili kanunlara girerek hazırlanmış özgün soruları çözebilirsiniz.
 2. Test çözerken 2 yanlış cevap verilmesi halinde doğru cevap otomatik yeşil yanmaktadır.
 3. Çözümü görebilmeniz için en az 2 yanlış veya 1 doğru seçmiş olmanız gerekmektedir.
 4. İlgili testten herhangi bir şekilde çıkmanız halinde seçimleriniz saklı kalmaktadır ve tekrar girmeniz halinde kaldığınız yerden devam etme şansınız bulunmaktadır.Cevapları sıfırla butonu ile saklanan seçimlerinizi kaldırabilirsiniz.
 5. Genel deneme sınavında en başta ekrana gelen soru sayısını istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.Örneğin Gelir vergisi kanunundan 40 soru gelmesini sağlayabilirsiniz.
 6. Deneme sınavını bitirmeden terk etmeniz halinde daha sonra kaldığınız yerden devam etmek için son denemeye devam et butonunu kullanmanız gerekmektedir.Deneme sonuçlarında sizin daha önce yaptığınız denemelerin sonuçları listelenmektedir.
 7. Kanun bazında deneme sınavı 25 sorudan oluşmaktadır.Herhangi bir veri saklaması yapılmaz.
 8. Rastgele soru çöz kısmında kullanıcı tüm kanunlardan rastgele soru çözme imkanına sahiptir.
 9. Hatalı soru bildir kısmında kullanıcı hatalı gördüğü soruyu ekibimizle paylaşması amacıyla eklenmiştir.(Sorudaki açıklama yani çözüme bakmadan hatalı soru bildirmemenizi rica ederiz)
  Soruları güncelle butonu ile kullanıcının veri tabanında soruların değişen içeriği silinen veya eklenen sorulara erişmesi amacıyla yapılmıştır.
 10. Ücretlendirme tek seferliktir.Güncelleme,soru güncellemesi,içerik değişikliği gibi durumlar için extra ücret alınmaz.Abonelik gibi süre kısıtı yoktur.